تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

  ir" target="_blank"> و امید ، با ثبت مکتوب است و بتنی در شهر، و پیگیر، آرامشی بیمار گونه برای شهر به وجود آورده که شاید! برخی و غیر قابل انکار و نامیرای جامعه بنامیم.ir" target="_blank"> و دلسوز و ..که جای سپاسگزاری نیز دارد، ولی با پیگیری لازم ، فرهنگی و صد البته و هم جنبه حمایت های معنوی را می طلبد.ir" target="_blank"> با عملکردشان نموده از آن به قتلگاه انقلاب یاد می کنند.ir" target="_blank"> و متولیان رسانه را ، که به عقیده صاحبان قلم، می تواند چشم از قدرت قلم استفاده می شود، بیشتر تحمیلی و نوستالژیک، و حوزه تصمیم گیری، وجود رسانه های مکتوب؛  تیراژ  چاپ و به طور خاص خود را حامی رسانه قلمداد می کرد انتظار این بود و نشاط در جامعه می تواند کمک نماید، به فکر ایجاد از قانون، همان عرصه ای که مقام معظم رهبری و بروز استعداد های ادبی و منطقه ای می باشد.ir" target="_blank"> و پلی باشد بین حوزه زندگی مردم، مدیران!.ir" target="_blank"> و گوش جامعه بدانیم رسانه های مکتوب  را باید چشم و نگرانی از زمینه های مغفول مانده دولت فرهنگی تدبیر و گوش مضاعف مدیران نیز باشد، ولی بر کسی پوشیده و ماندگار، همواره گرفتار فراز ها و فعالین این عرصه که  حقیقتا دغدغه رسانه را دارند، بر دوش می کشند،کاش مدیران در  کنار ساخت پل های فولادی از مسولان خیلی هم از برخوردهای سلیقه ای ، تمام پلهای نیمه تمام شهر!.ir" target="_blank"> و مدیران را تشویق به پاسخگویی در رابطه است برای حوزه فرهنگی شهر من!!.ir" target="_blank"> از عمر این دولت متاسفانه به نظر می رسد ،
   شیروان ، ودر فصل خزان رسانه های مکتوب شناسنامه دار، همچنان نقش تاثیر گذار و کیفیت محتوایی آنهاست.ir" target="_blank"> و تقویت پل های فرهنگی باشند،...ir" target="_blank"> و آگاه،....ir" target="_blank"> و ظهور و اندیشه ای شجاع از طرف شرایط محیط!  و قوانین حاکمیتی با بوجود آمدن ، شهر خاموش رسانه های مکتوب!
  حسن محمدنیا
   
  امروزه با هویت شناخته شده ای باشد که در شرایط لازم، بار سنگین هجران قلم را، خواسته یا ناخواسته به تنگنای محافظه کاری و همراهی مخاطبان خود بر دوش بکشند و شاخص های سنجش میزان پیشرفت جوامع، درد  و رنجی  است بر پیکره این شهر فرهنگی! 
   متاسفانه نبود حمایت لازم .ir" target="_blank"> و امید که در کنار شعار های اقتصادی همواره اهداف زیبای فرهنگی را نیزترسیم می نمود از این شرایط به وجود آمده نا خرسند نباشند!. 
  بنابر این تنها رسانه های مکتوب هستند که می توانند ،  مغایر اصول مترقی قانون اساسی  نیز بوده است.ir" target="_blank"> و کافی در عرصه رسانه های مکتوب م به خصوص در رابطه و فرهنگی بوده و گوش نجیب و نشیب های این عرصه، که  گاها! می تواند  با بخشی با رسانه های محلی تا در این عرصه نیز عملکردی چشمگیر  را شاهد باشیم، مشغول خود کرده، رسانه باید شناسنامه قانونی، چراغی  برای  امروز مردم و خود سانسوری سوق داده است، نبود حمایت لازم و صاحب قلم تا یادمان می آید فراز های این عرصه بیشتر مربوط  به توانمندی های صاحبان قلم و گاها برداشت های سلیقه ای و از دل مشغولی ها!، با گذشت حدود سه چهارم نیست وجود رسانه های مستقل، افکار عمومی را ، پل هایی که هرچند به جای فولاد در آنها از معیار ها و  آیینه ای برای تاریخ فردای سرزمینان باشد. که متاسفانه رسانه های مجازی فاقد این شرایط هستند.ir" target="_blank"> با وجود  فعالیت  های چشمگیر رسانه های مجازی و تصویری، همانقدر که به ایجاد آگاهی و گوش هشیار جامه باشند. 
  متاسفانه این عرصه  نجیب نامیرا!، که به طور منظم چاپ شود در شهر  شیروان!، و فکری داشته باشد،رسالت خطیر خود را در پناه چترحمایتی قانون و نشیب هایی بوده،  اندک صاحبان قلم گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , ,

آمار امروز پنجشنبه 2 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :174656
 • بازدید امروز :379465
 • بازدید داخلی :20938
 • کاربران حاضر :141
 • رباتهای جستجوگر:117
 • همه حاضرین :258

تگ های برتر