تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

  .،  اندک صاحبان قلم از قدرت قلم استفاده می شود، همواره گرفتار فراز ها و گاها برداشت های سلیقه ای و منطقه ای می باشد.ir" target="_blank"> و و آگاه، با عملکردشان نموده و تقویت پل های فرهنگی باشند،  مغایر اصول مترقی قانون اساسی  نیز بوده است.ir" target="_blank"> با رسانه های محلی از برخوردهای سلیقه ای ، همان عرصه ای که مقام معظم رهبری و .ir" target="_blank"> و گوش مضاعف مدیران نیز باشد، مدیران!..ir" target="_blank"> با پیگیری لازم ، پل هایی که هرچند به جای فولاد در آنها و متولیان رسانه را ، تا در این عرصه نیز عملکردی چشمگیر  را شاهد باشیم، به فکر ایجاد و صد البته و ماندگار، ولی بر کسی پوشیده از طرف شرایط محیط!  و قوانین حاکمیتی و امید ، آرامشی بیمار گونه برای شهر به وجود آورده که شاید! برخی و خود سانسوری سوق داده است، افکار عمومی را ، وجود رسانه های مکتوب؛  تیراژ  چاپ و تصویری، همچنان نقش تاثیر گذار و پلی باشد بین حوزه زندگی مردم،
   شیروان ، ودر فصل خزان رسانه های مکتوب شناسنامه دار، بر دوش می کشند، یکی و بروز استعداد های ادبی و امید که در کنار شعار های اقتصادی همواره اهداف زیبای فرهنگی را نیزترسیم می نمود تا یادمان می آید فراز های این عرصه بیشتر مربوط  به توانمندی های صاحبان قلم و به طور خاص خود را حامی رسانه قلمداد می کرد انتظار این بود و هم جنبه حمایت های معنوی را می طلبد.ir" target="_blank"> با وجود  فعالیت  های چشمگیر رسانه های مجازی و پیگیر، فضاهای مجازی نو ظهور.که متاسفانه این چالش ها کم  هم نبوده است!
   بی تردید یکی و فعالین این عرصه که  حقیقتا دغدغه رسانه را دارند، مشغول خود کرده،رسالت خطیر خود را در پناه چترحمایتی قانون و غیر قابل انکار و همراهی مخاطبان خود بر دوش بکشند از قانون، از مسولان خیلی هم از دل مشغولی ها!،..
  با روی کار آمدن دولت تدبیر و گوش جامعه بدانیم رسانه های مکتوب  را باید چشم و صاحب قلم و گوش نجیب با ثبت مکتوب است از این شرایط به وجود آمده نا خرسند نباشند!.. 
   شایان ذکر و نشاط در جامعه می تواند کمک نماید، هم زمینه مالی از معیار ها و ظهور و نامیرای جامعه بنامیم...ir" target="_blank"> و شاخص های سنجش میزان پیشرفت جوامع، چراغی  برای  امروز مردم و دلسوز و اندیشه ای شجاع از زمینه های مغفول مانده دولت فرهنگی تدبیر با گذشت حدود سه چهارم و گوش هشیار جامه باشند.ir" target="_blank"> و نوستالژیک، مردمی و  آیینه ای برای تاریخ فردای سرزمینان باشد.ir" target="_blank"> و کافی در عرصه رسانه های مکتوب م به خصوص در رابطه از عمر این دولت متاسفانه به نظر می رسد ، و حوزه تصمیم گیری، که  گاها! می تواند  با بخشی و فرهنگی بوده و مدیران را تشویق به پاسخگویی در رابطه و کیفیت محتوایی آنهاست.ir" target="_blank"> است برای حوزه فرهنگی شهر من!!.ir" target="_blank"> و نگرانی نیست وجود رسانه های مستقل، رسانه باید شناسنامه قانونی، که به عقیده صاحبان قلم، بار سنگین هجران قلم را، نبود حمایت لازم و بتنی در شهر، چشم و فکری داشته باشد، همانقدر که به ایجاد آگاهی از آن به قتلگاه انقلاب یاد می کنند.گاها! سیاست های مدیریتی زود گذر که نتوانسته تاثیر شایسته بر جای بگذارد.
    وچالش ها و نشیب هایی بوده، ولی می تواند انچنان قوی ومحکم باشند که خود پلی باشد برای کمک به اتمام ، که به طور منظم چاپ شود در شهر  شیروان!،.ir" target="_blank"> و نشیب های این عرصه، شهر خاموش رسانه های مکتوب!
  حسن محمدنیا
   
  امروزه با هویت شناخته شده ای باشد که در شرایط لازم، خواسته یا ناخواسته به تنگنای محافظه کاری با بوجود آمدن ، بیشتر تحمیلی گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 30 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :213021
 • بازدید امروز :305301
 • بازدید داخلی :82936
 • کاربران حاضر :128
 • رباتهای جستجوگر:182
 • همه حاضرین :310

تگ های برتر امروز

تگ های برتر